• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halim.oztoprak.7
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM


www.ahmetcansever.com
NÖBETÇİ ECZANELER
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.960233.0923
Euro35.750935.8941
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret75266

ADANA - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin teşrifleriyle 18 Aralık Pazar günü Mersin’de düzenlenecek olan miting için tüm vatandaşlara davette bulundu.

“Mersin mitingi tarihi bir gün olacak”

 

ADANA - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin teşrifleriyle 18 Aralık Pazar günü Mersin’de düzenlenecek olan miting için tüm vatandaşlara davette bulundu.

 

“TARİHİ BİR GÜN OLACAK”

 

MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla 18 Aralık Pazar günü Mersin’de düzenlenecek mitingin tarihi bir gün olacağını söyledi. Varlı yaptığı açıklamada “Ömrünü Türk milletine adayan, birliğimiz, dirliğimiz için, Türkiye Cumhuriyeti’nin daha güçlü hale gelmesi için mücadele eden Türkmenbeyimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi Mersin’de ağırlayacak olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

 

“BU TOPRAKLARIN BAĞRINDAN ÇIKMIŞ, İÇİMİZDEN BİRİ…”

 

MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı devamla şunları söyledi:

“Bu toprakların bağrından çıkmış, içimizden biri olan, her zaman ve her şartta daima ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen, gerçek bir devlet adamı sıfatını hakkıyla taşıyan Sayın Genel Başkanımıza inanıyorum ki Adanalı, Osmaniyeli, Hataylı, Mersinli; özetle Çukurova iklimini birlikte soluduğumuz tüm hemşehrilerimiz, tüm vatan evladı sahip çıkacak, bağrına basacaktır. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizi, tüm vatandaşlarımızı Pazar günü Mersin’de yapılacak olan mitinge katılmaya, coşkuyu, sevinci, gururu birlikte yaşamaya davet ediyorum.”

 

BAHÇELİ, DOKUZUNCU MİTİNGİNİ MERSİN’DE YAPACAK

 

Daha önce sekiz bölgesel açık hava toplantısı düzenleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dokuzuncu mitingi Mersin’de gerçekleştirecek. “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temalı miting Mersin’de Millet Bahçesi yanında düzenlenecek ve saat 15.00’da başlayacak.

ADANA - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin teşrifleriyle 18 Aralık Pazar günü Mersin’de düzenlenecek olan miting için tüm vatandaşlara davette bulundu.76 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın