• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/halim.oztoprak.7
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM


www.ahmetcansever.com
NÖBETÇİ ECZANELER
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.960233.0923
Euro35.750935.8941
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret75265

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’dan Namık Kemal Mahallesi’ne Dev Yatırım: İsmet İnönü Koşu, Spor ve Gençlik Parkı

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’dan Namık Kemal Mahallesi’ne Dev Yatırım: İsmet İnönü Koşu, Spor ve Gençlik Parkı

-Ceyhan'da İsmet İnönü Koşu, Spor ve Gençlik Parkında Sona Doğru
-Ceyhan’da Yeni Yaşam Alanı: 9 Bin Metrekarelik İsmet İnönü Parkında Sona Doğru
-Başkan Kadir Aydar’dan Ceyhan’a Yeni Sosyal Alan: İsmet İnönü Parkı
-Başkan Kadir Aydar, Ceyhan'a 9 bin metrekare modern bir park kazandırıyor

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, seçim öncesi sözünü verdiği bir projeyi daha tamamlıyor. Namık Kemal Mahallesi'nde 9 bin metrekare alana sahip olacak İsmet İnönü Koşu, Spor ve Gençlik Parkı'nın yapım çalışmaları hızla devam ediyor. Başkan Aydar, park alanında incelemelerde bulunarak projenin detaylarını ve sağladığı olanakları anlattı.

CEYHAN'IN EN DONANIMLI PARKI HAZIRLANIYOR

İsmet İnönü Koşu, Spor ve Gençlik Parkında çalışmaları yerinde inceleyen Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Parkınızın yapımını son hızla sürdürüyoruz. Gördüğümüz gibi betonumuzu döküp, burada kauçuk zemine hazır hale getireceğiz. Gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Burada tam ortada bir kafe olacak, bu alanda vatandaşlarımıza hizmet vereceğimiz, içerisinde kütüphanesi ve çocuk kreşi olan bir kompleks olacak. Ceyhanlı hemşehrilerimiz kafede otururken çocukları da oyun alanında oynayabilecekler. Gecenin saati kaç olursa olsun kadınlarımız bu alanda diledikleri gibi yürüyüş, koşu ve spor yapabilecekler. Ceyhan’ımızın en güzel, en işlevli ve en donanımlı spor parkını sizler için yapıyoruz." dedi.

ÇOK AMAÇLI MODERN BİR PARK

Başkan Aydar tarafından startı verilen ve yapımı hızlı devam eden park, her yaştan Ceyhanlı için çeşitli olanaklar sunacak şekilde tasarlanıyor. Yaklaşık 400 metre uzunluğundaki yürüyüş yolu, vatandaşları sağlıklı yaşamı teşvik edecek. Kadınlar, gecenin ilerleyen saatlerinde bile güvenle spor yapabilecek, yürüyüş ve koşu aktivitelerini gerçekleştirebilecekler. Parkın tam ortasında inşa edilecek kafe, ziyaretçilere dinlenme ve sosyalleşme imkanı sunarken, kafenin içerisinde yer alacak kütüphane ve çocuk kreşi, özellikle aileler için büyük bir kolaylık sağlayacak.

ÇOCUKLAR İÇİN GÜVENLİ OYUN ALANLARI

Oyun alanları, çocukların güvenli bir şekilde vakit geçirebileceği şekilde dizayn ediliyor. Aileler, kafe veya diğer sosyal alanlarda otururken, çocukları bu oyun alanlarında eğlenebilecekler. İnşası hızla devam eden park, hem ebeveynlere hem de çocuklara ideal bir ortamı sunacak.

SOSYAL VE KÜLTÜREL ALANLAR YER ALACAK

Başkan Aydar, parkın sadece bir spor alanı değil, aynı zamanda sosyal ve kültürel bir merkez olacağını belirtti. Kütüphane, kreş ve kafe gibi olanaklar, parkı Ceyhanlılar için cazip bir buluşma noktası haline getirecek.

"CEYHAN'IN EN GÖZDE ALANI OLACAK"

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, projenin Ceyhanlılar için büyük bir kazanım olacağını vurguladı. "Ceyhan’ımızın en güzel, en işlevli ve en modern spor parkını sizler için açıyoruz," diyen Aydar, parkın tamamlandığında Ceyhan'ın en gözde mekanlarından biri olacağını ifade etti.

İsmet İnönü Koşu, Spor ve Gençlik Parkı, tamamlandığında her yaştan insanın keyifle vakit geçirebileceği, spor yapabileceği ve sosyalleşebileceği bir alan olacak. Belediye Başkanı Kadir Aydar, bu projeyle Ceyhan'a değer katmayı ve vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor89 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın